| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 46.285 – 48.011mm |
| Lengte | 17.90mm |
| Maximale dikte | 1.491mm |
| Schacht | 44.976 – 44.991mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 58.97g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |