| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.955 – 59.060mm |
| Lengte | 21.20mm |
| Maximale dikte | 1.572mm |
| Schacht | 55.855 – 55.880mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 190.51g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |