| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 64.979 – 67.386mm |
| Lengte | 20.30mm |
| Maximale dikte | 1.932mm |
| Schacht | 63.480 – 63.500mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 217.72g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |