| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 61.238 – 63.513mm |
| Lengte | 21.75mm |
| Maximale dikte | 1.580mm |
| Schacht | 60.300 – 60.325mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 172.36g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |