| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.782 – 56.820mm |
| Lengte | 16.80mm |
| Maximale dikte | 1.402mm |
| Schacht | 53.957 – 53.978mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 36.29g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |