| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 48.806 – 50.620mm |
| Lengte | 18.87mm |
| Maximale dikte | 1.405mm |
| Schacht | 47.757 – 47.777mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 68.04g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |