| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 51.781 – 53.708mm |
| Lengte | 23.30mm |
| Maximale dikte | 1.834mm |
| Schacht | 49.959 – 49.975mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 104.33g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |