| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564006653 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 11,00mm |
| Lengte verpakking | 99,00mm |
| Gewicht verpakking | 8.00g |
| Verpakking Breedte | 60,00mm |