| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564217172 |
| Merk | JE |
| Boring - Standaard | 79.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.4:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | 0.5 |
| Land van herkomst | USA |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 144,00mm |
| Gewicht verpakking | 352.00g |
| Verpakking Breedte | 138,00mm |