
€1,893.52
| Gewicht | 0.402 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 35.24mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8:1 |
| Volume koepel | -3.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3524 |
| Merk | JE |