
€1,156.40
| Gewicht | 0.305 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.30mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.25mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -12.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3307 |
| Merk | JE |