
€1,156.40
| Gewicht | 0.418 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 45.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -4.9 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3642 |
| Merk | JE |