
€1,156.40
| Gewicht | 0.303 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.20mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 27.74mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -6.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3386 |
| Merk | JE |