
€1,893.52
| Gewicht | 0.411 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.40mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -13.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9500XX |
| Merk | JE |