
€37.18
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.43mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.50mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.81mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.60mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 4.60mm |
| Ringset - Top Type | DMH |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are representative |