| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 80.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.0mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.150in |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.0mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 0.132in |
| Ringset - Tweede type | DPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.124in |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 92,00mm |
| Gewicht verpakking | 30.00g |
| Verpakking Breedte | 94,00mm |