| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.8mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.563in |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 0.130in |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.154in |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Boring - Werkelijk | 90.50mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564223975 |
| Afbeelding Info | These images are representative |