| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 81.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.8mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.209in |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 0.130in |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.138in |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564241634 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 29,00mm |
| Lengte verpakking | 93,00mm |
| Gewicht verpakking | 32.00g |
| Verpakking Breedte | 95,00mm |