
€29.67
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 2.677in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 68.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 0.950in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.80mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 0.109in |
| Ringset - Tweede type | DPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.80mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.109in |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are representative |