| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 104.78mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.125in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.187in |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.194in |
| Ringset - Top Type | DMK |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240712 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |