| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 115.06mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.530in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.182in |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.206in |
| Ringset - Top Type | DMK |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240705 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 52,00mm |
| Lengte verpakking | 271,00mm |
| Gewicht verpakking | 602.00g |
| Verpakking Breedte | 137,00mm |