| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 102.62mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.040in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.187in |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.191in |
| Ringset - Top Type | DMK |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240491 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 80,00mm |
| Lengte verpakking | 129,00mm |
| Gewicht verpakking | 454.00g |
| Verpakking Breedte | 126,00mm |