
€64.09
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.01mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 2.69mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.19mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.95mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.23mm |
| Ringset - Top Type | CNN |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are representative |