| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 86.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.0mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede type | IPQ |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Top Type | CUR |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564227409 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 131,00mm |
| Gewicht verpakking | 52.00g |
| Verpakking Breedte | 128,00mm |