| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 103.63mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.86mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.32mm |
| Ringset - Tweede type | IPE |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.68mm |
| Ringset - Top Type | CMR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564226419 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |