| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 116.84mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.76mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 5.11mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 5.38mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 5.33mm |
| Ringset - Top Type | HPB |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564229410 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |