| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564228734 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 49,00mm |
| Lengte verpakking | 280,00mm |
| Gewicht verpakking | 618.00g |
| Verpakking Breedte | 139,00mm |