| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 111.51mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.390in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.197in |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.204in |
| Ringset - Top Type | DMK |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564243072 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |