| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 2.67mm |
| Ringset - Olietype | CNS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.94mm |
| Ringset - Tweede type | IUQ |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.23mm |
| Ringset - Top Type | CNR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564227362 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |