| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.25mm |
| Ringset - Olietype | CNF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.61mm |
| Ringset - Tweede type | DPE |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.20mm |
| Ringset - Top Type | CNS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564224736 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 47,00mm |
| Lengte verpakking | 118,00mm |
| Gewicht verpakking | 152.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |