| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 81.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.8mm |
| Ringset - Olietype | CNF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Tweede type | DPE |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Top Type | CNS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564241542 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 51,00mm |
| Lengte verpakking | 118,00mm |
| Gewicht verpakking | 98.00g |
| Verpakking Breedte | 113,00mm |