| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564225061 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 22,00mm |
| Lengte verpakking | 102,00mm |
| Gewicht verpakking | 38.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |