| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 85.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.0mm |
| Ringset - Olietype | CNS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede type | IUU |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Top Type | CNS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564227317 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |