| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.20mm |
| Ringset - Olietype | CNF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.00mm |
| Ringset - Tweede type | CPE |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.05mm |
| Ringset - Top Type | PVD |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564225443 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |