| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564224828 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 101,00mm |
| Gewicht verpakking | 34.00g |
| Verpakking Breedte | 101,00mm |