
€188.77
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.20mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.28mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.09mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.96mm |
| Ringset - Top Type | IES |
| Merk | JE |