| Gewicht | 0.161 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.930in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .990in |
| Buitendiameter Alt | 25.1460mm |
| Zuigerpen Diameter | 25.15mm |
| Serie | 95 Series |
| Wanddikte | 0.180in |
| Wand Type | Tapered |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564008596 |
| Afbeelding Info | These images are representative |