
€44.03
| Gewicht | 0.042 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 1.650in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .630in |
| Buitendiameter Alt | 16.0020mm |
| Serie | PT Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Tapered |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |