| Gewicht | 0.108 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .866in |
| Buitendiameter Alt | 21.9964mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006899 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 76,00mm |
| Gewicht verpakking | 124.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |