| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006790 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 29,00mm |
| Lengte verpakking | 75,00mm |
| Gewicht verpakking | 130.00g |
| Verpakking Breedte | 29,00mm |