
€43.83
| Gewicht | 0.186 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.930in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .990in |
| Buitendiameter Alt | 25.1460mm |
| Zuigerpen Diameter | 25.15mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.200in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |