| Gewicht | 0.035 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 1.750in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .591in |
| Buitendiameter Alt | 15.0114mm |
| Zuigerpen Diameter | 15.00mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.100in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |