| Gewicht | 0.116 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Buitendiameter | .945in |
| Buitendiameter Alt | 24.0030mm |
| Serie | 51 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006998 |
| Afbeelding Info | These images are representative |