| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564242013 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 6,00mm |
| Lengte verpakking | 110,00mm |
| Gewicht verpakking | 24.00g |
| Verpakking Breedte | 133,00mm |