| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | .073in |
| Maximale pin diameter Alt | 222250mm |
| Minimum pin diameter | 0.875in |
| Minimum pin diameter Alt | 219964mm |
| Dikte | 0.866in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006462 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 3,00mm |
| Lengte verpakking | 77,00mm |
| Gewicht verpakking | 4.00g |
| Verpakking Breedte | 57,00mm |