| Gewicht | 0.334 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.55-mm |
| Volume koepel | -7.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3327 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005588 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 183,00mm |
| Lengte verpakking | 328,00mm |
| Gewicht verpakking | 4088.00g |
| Verpakking Breedte | 358,00mm |