| Gewicht | 0.305 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.3:1 |
| Volume koepel | -4.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216885 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |