| Gewicht | 0.301 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.9:1 |
| Volume koepel | -0.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3250 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040954 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |