| Gewicht | 0.277 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -25.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036629 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 270,00mm |
| Gewicht verpakking | 1888.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |