| Gewicht | 0.297 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.66mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.25:1 |
| Dekruimte | 0.14-mm |
| Volume koepel | -6.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3228 |
| Beroerte | 86.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216168 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 1964.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |